ZIMA 21/22 PAKIET 21 – tylko do 5 maja 2021

Szanowni Państwo zapraszam do rezerwacji kolejnych ofert w ramach FIRST MINUTE:)

Tylko do 05 maja Elastyczny PAKIET 21 GRATIS!

– Multi Zmiana 21

– Płatność 21

– Rezygnacja 21

 

Dodatkowo w ramach promocji:

– 3 % zniżki dla stałych klientów*,

– Zaliczka 15%,

– 50% zniżki dla dziecka w wybranych hotelach*

 

PAKIET 21

Multi Zmiana 21 nielimitowane zmiany rezerwacji do 21 dni przed rozpoczęciem imprezy. W tym okresie można zmienić termin wyjazdu, długość (za wyjątkiem skrócenia pobytu), kierunek, hotel, typ pokoju, a także lotnisko wylotowe na dowolną inną ofertę. Cena rezerwacji po zmianie nie może być tańsza o więcej niż 10% od wartości pierwotnej umowy z zachowaniem tej samej ilości uczestników. W przypadku zmiany na ofertę tańszą o więcej niż 10% od wartości pierwotnej umowy, różnica w cenie zostanie wyrównana tak, aby nie przekraczała 10% ceny pierwotnej rezerwacji. Zmiany dokonywane są na warunkach cenowych obowiązujących w dniu dokonania zmiany. MULTI ZMIANA 21 dotyczy ofert ZIMA 21/22 w ramach sezonu ZIMA 21/22, nie obowiązuje w przypadku imprez realizowanych przelotem rejsowym (nie czarterowym) i low costem oraz pakietów dynamicznych – zmian można dokonywać wyłącznie w obrębie imprez turystycznych opartych o przelot czarterowy lub autokar (z imprezy opartej o samolot czarterowy można dokonać zmiany na inną imprezę opartą o samolot czarterowy i analogicznie w przypadku zmiany imprezy opartej o autokar, z dodatkową możliwością zmiany z imprezy opartej o autokar na imprezę opartą o samolot czarterowy).

Płatność 21 – Pełną należność za imprezę, z potrąceniem dokonanej przedpłaty, należy wpłacić na 21 dni przed rozpoczęciem imprezy.                                                                                                

Rezygnacja 21 przypadku rezygnacji na 21 dni przed rozpoczęciem imprezy obciążenie z tego tytułu wyniesie tylko do 10%* ceny imprezy nawet jeżeli koszty faktyczne będą wyższe niż 10% *- obowiązuje wyłącznie dla imprez turystycznych opartych o przelot czarterowy lub autokar z wyłączeniem pakietów dynamicznych.

 

Regulamin promocji oraz pełna oferta dostępna w biurze, zapraszam i zachęcam do rezerwacji:)