ZIMA 2021/2022 JUŻ W SPRZEDAŻY

Szanowni Państwo zapraszamy do rezerwacji FIRST MINUTE:) W tym momencie podczas pierwszego etapu promocji, który jest ważny do 18.05.2021 można zarezerwować wymarzony kierunek w bardzo atrakcyjnych cenach:)

WARUNKI PROMOCJI:

– Zaliczka 5%, reszta dopiero 25 dni przed wyjazdem.

Przy rezerwacji oferty na Zimę 2021/222 First Minute z przelotem czarterowym zapłacisz bardzo niską zaliczkę. Resztę wartości wycieczki dopłacisz dopiero na 25 dni przed wyjazdem.

– Gwarancja elastycznej zmiany wyjazdu od 50 zł/os.

Zakup Gwarancji elastycznej zmiany wyjazdu, uprawnia do dokonania nielimitowanej ilości zmian umowy do 25 dni przed wyjazdem, w ramach oferty z przelotem czarterowym na Zimę 2021/22. W zależności od zarezerwowanego kierunku będzie to Gwarancja elastycznej zmiany wyjazdu-kierunki bliskie za 50 zł/os. Lub Gwarancja elastycznej zmiany wyjazdu-kierunki egzotyczne za 100 zł/os.

– Gwarancja elastycznej zmiany wyjazdu Plus od 75 zł/os. z możliwością zmiany również na inny sezon.

Zakup Gwarancji elastycznej zmiany wyjazdu Plus, uprawnia do dokonania jednej zmiany wyjazdu Plus, uprawnia do dokonania jednej zmiany między sezonami oraz nielimitowanej ilości zmian umowy w ramach aktualnego sezonu do 25 dni przed wyjazdem, w ramach oferty z przelotem czarterowym. W zależności od zarezerwowanego kierunku będzie to Gwarancja elastycznej zmiany wyjazdu-kierunki bliskie za 75 zł/os. Lub Gwarancja elastycznej zmiany wyjazdu-kierunki egzotyczne za 150 zł/os.

– Możliwość zmiany w przypadku zachorowania na Covid-19 do 1 dnia przed.

Istnieje możliwość zmiany umowy w przypadku przedstawienia pozytywnego lub niejednoznacznego wyniku testu na Covid-19 w terminie od 24 dni do 1 dnia przed datą rozpoczęcia wyjazdu (test należy przesłać nie później niż w 48h od daty otrzymania wyniku).

– Gwarancja niezmienności ceny za 10 zł/os.

Masz pewność, że nie będziesz dopłacać do zaserwowanej wycieczki z przelotem czarterowym, nawet w sytuacji wzrostu kursu walut, kosztów transportu lub opłat lotniskowych

– Szybki zwrot środków w 14 dni od anulacji.

Masz pewność, że w przypadku anulowania rezerwacji z przyczyn leżących po stronie Organizatora, zwrot wpłaconych środków za imprezę turystyczną z przelotem czarterowym nastąpi w ciągu 14 dni od dnia rozwiązania umowy.

Polecam szczególnie oferty z bezpośrednim przelotem Dreamlinerem czyli Dominikanę, Meksyk oraz Kubę. Oferty są dostępne na 10 oraz 11 dni.

Szczegóły promocji oraz pełna oferta dostępna w biurze, zapraszam i zachęcam do rezerwacji:)