Hotele sieci Domes – synonim luksusu w nowoczesnym wydaniu

Hotele sieci Domes to miejsce, w którym zwykły pobyt wakacyjny zamienia się w niepowtarzalne doznanie. Tutaj morze i plaża, wyśmienita kuchnia z całego świata, genialna obsługa dbająca o najdrobniejszy element oraz niepowtarzalny klimat każdego z obiektów tej sieci – gwarantują perfekcyjny urlop. Pełna oferta wypoczynkowa, fantastyczne SPA i wellness w każdym z obiektów oraz liczne atrakcje dla Gości w każdym wieku wyznaczają nowe standardy luksusowych wakacji.

Hotele sieci Domes zajmują najwyższe pozycje w ogólnym rankingu zadowolenia Gości wśród wszystkich hoteli franczyzowych Mariott w Europie. Spory odsetek Klientów wraca na kolejne urlopy do hoteli tej sieci.

Sieć Domes ma bardzo ważną filozofię: poza luksusem ustawiają scenę dla wszystkiego co najważniejsze.

„Troska jest tym, co robimy najlepiej”

Spędzenie swojego czasu urlopowego w hotelach tej sieci, gwarantuje, że zabierzesz do domu chwile, którymi będziesz się cieszyć na zawsze.

Rodzina

Czas, aby cała rodzina była razem . Po tylu przemyśleniach i wysiłkach włożonych w planowanie rodzinnych wakacji, każdy zasługuje na dystans od codzienej rutyny. Dlatego w hotelach Domes fokus jest na rodzinie!

Przygotuj się na wspomnienia! Wszystko, czego możesz potrzebować, zostało przemyślane i zaplanowane z autentycznymi zajęciami rodzinnymi i pokojami oddalonymi o kilka kroków od plaży, aby zapewnić Ci domowy komfort i luksus wakacji… wszystko spersonalizowane do woli.

Czas razem, czas z dziećmi, czas sam na sam – wszystko dla Ciebie.

Zdrowie i dobre samopoczucie

W teraźniejszości. Ciało, umysł i duch.

W wyjątkowych Spa czeka przyjemność w formie holistycznej, jakiej nie ma nigdzie indziej. Spokój, sesje medytacji o wschodzie słońca i aqua joga z hipnotyzującym widokiem ponownie łączą Cię z nieskończonym błękitem.

Kuchnia

Zasmakuj prawdziwej kulinarnej rozkoszy i autentyczności z zapierającymi dech w piersiach widokami na morze, które oddają aurę wyspy.

Jedzenie w Domes Resorts to doznanie zmysłowe w zakresie 360 ​​stopni, jak żadne inne. Niezależnie od tego, czy szukasz przekąski na plaży, wykwintnych greckich przysmaków, autentycznych przepisów Corfiot, romantycznej kolacji dla dwojga na molo – kultura kulinarna Domes zaspokoi każde Twoje pragnienie, oferując coś nowego za każdym razem.

Haute Living

Wejdź do ekskluzywnego świata Haute Living Selection

Uosobienie luksusu, przywilejów i spokoju ducha zawarte jest w unikalnej selekcji Haute Living Selection (HLS), zarezerwowanej wyłącznie dla VIP-ów. Ta koncepcja hotelu w hotelu, otwiera dostęp do szeregu korzyści, przestrzeni niedostępnych i dodatków. Zdecyduj się na pobyt w jednej z luksusowych opcji zakwaterowania HLS i ciesz się przywilejami Haute Living Selection.

Haute Living: wyłącznie all inclusive!

 

W Domes Resorts mamy wiele okazji, aby spróbować nowych rzeczy, przeżyć wartościowe doświadczenia, zdobyć nowe zrozumienie lokalnej kultury, gastronomii i historii – i, co najważniejsze, dobrze się bawić.

 

Hotele tej sieci zapraszają do Grecji:

– Kreta

-> Domes of Elounda

->  Domes Aulus Elounda

->  Domes Noruz Chania

-> Domes Zeen Chania

– Korfu

->Domes Miramare

->  Domes Of Corfu

– Zakythos

-> Domes Aulus Zante

Oraz do Portugalii

-> Domes Lake Algarve

 

Podaruj sobie odrobinę luksusu. Tak jak lubisz 🙂

 

Po więcej informacji zapraszamy do naszego biura.