Wyspy Zielonego Przylądka – rekomendowane hotele

Facebookgoogle_plusmail

Zima w pełni, amatorzy zimowego szaleństwa wyjeżdżają na narty, ale Ci z Państwa, którzy z różnych względów niekoniecznie lubią sporty zimowe, mają alternatywę w postaci słonecznego wypoczynku. Jednym z takich miejsc są Wyspy Zielonego Przylądka. Dziś kilka podpowiedzi, w których hotelach spędzić ciepłe, beztroskie dni.

Hotel Oasis Atlantico Belorizonte – u nas to jeden z najczęściej wybieranych hoteli. Często jest w bardzo atrakcyjnych cenach. Polecamy pokoje superior, które są po remoncie. Hotel położony jest tuż przy piaszczystej, szerokiej, pięknej plaży. Składa się z budynku głównego i budynków bocznych. Ma duże zaplecze sportowo-rekreacyjne, prowadzi animacje. Klienci doceniają bardzo dobrą hotelową kuchnię z dużą ilością ryb, owoców morza i warzyw. Atutem hotelu jest również jego położenie, tylko kilkuminutowy spacer dzieli hotel od miasteczka Santa Maria.

Kolejnym polecanym przez nas hotelem jest Club Hotel Riu Funana. To wspaniały kompleks renomowanej sieci RIU z przeznaczeniem na rodzinne, beztroskie wakacje. Hotel położony jest blisko miasteczka Santa Maria, oczywiście przy pięknej, drobnopiaszczystej plaży. Ma bogatą ofertę sportową i rozrywkową. Klientom podobają się zadbane, komfortowe pokoje oraz cała infrastruktura – dwa duże baseny z hydromasażem, cztery restauracje, kilka barów. Jest też dyskoteka i centrum spa. Dla dzieci hotel przygotował miniklub, plac zabaw, basen z brodzikiem. Jest też urozmaicony program animacyjny, pokazy, muzyka na żywo, programy wieczorne. Na bardzo dobrą ocenę zasługuje pyszne i urozmaicone wyżywienie.

Znakomitym hotelem, przeznaczonym wyłącznie dla osób dorosłych, jest hotel Sensimar Cabo Verde Resort & Spa. Ten pięciogwiazdkowy resort, otwarty trzy lata temu, kusi wakacjami pełnymi luksusu i spokoju. Ma obszerne, nowocześnie urządzone pokoje z widokiem na ocean i z dostępem do basenów. Serwis jest na bardzo wysokim poziomie. Miłośnicy uprawiania sportów nie zawiodą się siłownią oraz zajęciami sportowymi prowadzonymi przez wykwalifikowanych trenerów, jak również strefą odnowy biologicznej. Plaża szeroka, drobnopiaszczysta, znajduje się tuż przy hotelu. To doskonałe miejsce na oderwanie się od codzienności.

Po udane, relaksujące wakacje nad Oceanem Atlantyckim i nie tylko zapraszamy do naszego biura 🙂

 

 

Specjalista ds. turystyki