TAK JAK LUBISZ

Spełniamy Twoje marzenia!

Mamy

najniższy odsetek reklamacji ze wszystkich biur w Polsce! – Wychodzimy z założenia, że zanim zdecydujesz się na zakup konkretnej oferty musisz wiedzieć na co dokładnie wydajesz swoje pieniądze. Bez retuszu. Bez ściemy.

Nie Mamy

ofert wszystkich touroperatorów – chcemy oferować tylko propozycje wyjazdów, z których sami chętnie byśmy skorzystali.

Mamy

stałych i lojalnych Klientów – a największą satysfakcję mamy dzięki temu, że przez 94% Klientów jesteśmy polecani innym.

Nie Mamy

wyszukiwarki ofert – bo cenimy Twój czas a wyszukiwanie najlepszych ofert to nasza praca. (Wystarczy, że podasz nam kilka detali dotyczących terminu, destynacji, Twoich oczekiwań oraz budżetu).

Mamy

szczęście – nasza praca to podróże, ciekawi ludzie i mnóstwo międzynarodowej energii, którą chętnie się dzielimy.

Nie Mamy

Nie pracujemy w niedziele – w niedziele ładujemy akumulatory, aby przez pozostałych 6 dni tygodnia być dla Was w najlepszej kondycji.

Mamy

ambicję, by stale się uczyć, aby pozostałych 6% Klientów również chciało nas polecać swoim rodzinom i dobrym znajomym.

Nie Mamy

kompleksów – jako jedyne biuro w Polsce nigdy nie sprzedawaliśmy ofert jakiegokolwiek touroperatora który zbankrutował.

Mamy

kompleksową ofertę – oprócz wycieczek i wczasów najlepszych touroperatorów kupisz u nas między innymi bilety lotnicze i autokarowe, winiety na autostrady oraz polisy turystyczne.

Nie Mamy

podstrony „wyróżnienia i nagrody” – nie wiemy, który z powodów ostatecznie zadecydował. a) Jest tego za dużo… b) Po co tracić czas na czytanie… c) Jesteśmy skromni… 🙂

Mamy

świadomość, że cenisz swój czas – my również. I dlatego poświęcimy go tyle ile trzeba, aby omówić z Tobą wszystkie detale i przygotować ofertę, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania.

Nie Mamy

biura w galerii – nie lubimy dzikich tłumów ani masowych zakupów.

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Tak jak lubisz!

Skontaktuj się z nami