Maciej Wojnar

Prezes Zarządu / Współwłaściciel

Z wykształcenia ekonomista. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Tego samego, vis a vis którego mieści się siedziba Jagiellonii.

W turystyce od ponad 15 lat. Pracował zawodowo na niemal wszystkich szczeblach w branży – pilota, przewodnika, rezydenta, sprzedawcy, regionalnego kierownika sprzedaży czy dyrektora marketingu. Ponad 7 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych.

Zwiedził kilkadziesiąt krajów na kilku kontynentach. Twierdzi, że podróż życia ciągle przed nim. Czeka na miesięczny urlop aby zobaczyć Australię oraz Nową Zelandię o której marzył od dziecka. Nie wybiera dróg na skróty. Stara się wyznaczać nowe, jak jego idol – Jerzy Kukuczka. Prywatnie mąż i ojciec. Miłośnik gór i narciarstwa. Entuzjasta motoryzacji.

Najnowsze wpisy tego autora

 • Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

  Facebookgoogle_plusmail

  Kochani,
  W imieniu całej załogi Jagiellonii Podróże mam przyjemność przekazać Wam wszystkim najserdeczniejsze życzenia zdrowych, rodzinnych, bezpiecznych Świąt Bożego Narodzenia.
  Życzymy Wam wyjątkowych chwil w gronie rodziny z którą w ciągu całego roku często nie macie możliwości spędzenia tylu chwil na ile mielibyście ochotę.
  Życzymy Wam wiele uśmiechu i serdeczności przy wigilijnym stole (a przy okazji wyrozumiałych świętujących z […]

 • Nowa odsłona naszej strony

  Facebookgoogle_plusmail

  Mili Państwo…

  I oto jest. Nowa odsłona naszej strony. Chciało by się powiedzieć – nareszcie! Po kilku latach raczenia Was przaśnym i topornym layoutem (przepraszamy – wybaczcie) robimy kolejny mały krok i odpalamy ją… ostatniego dnia 2015 roku.

  Niby prosta sprawa – przecież stronę internetową ma każda firma działająca w XXI wieku w szerokości geograficznej zbliżonej do […]

Tak jak lubisz!

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Skontaktuj się z nami