Kinga Niemczyńska-Wojnar

Wiceprezes zarządu / Współwłaściciel

Jest absolwentką Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Wyższej Szkoły Biznesu National-Louis University. Po paru latach pracy urzędowej postanowiła połączyć pracę z pasją i wraz z mężem poświęcić się branży turystycznej. Kocha podróże. Jej marzeniem jest podróż dookoła świata, jednak na razie stopniowo realizuję swój plan zwiedzenia wszystkich stolic Europy.

Od 2013 roku związana jest z Biurem Podróży Jagiellonia. Prywatnie Interesuję się Historią XIX wieku. Kocha zwierzęta i gdyby mogła zaangażowałaby się we wszystkie możliwe akcje pomocy im. Jest dumną matką dwójki dzieci i opiekunką psa o imieniu Sissi.

Najnowsze wpisy tego autora

 • Podróż z dziećmi

  Facebookgoogle_plusmail

  Zbliża się oczekiwany urlop? Jeszcze tylko ostatnie „szlify” w pracy, w domu i w końcu będzie można zapomnieć o codziennych obowiązkach. Niestety większość przyszłych wczasowiczów na sam koniec przygotowań do wyjazdu pozostawia jego bardzo istotny element, a mianowicie pakowanie. Odpowiednie spakowanie torby podróżnej stanowi dla wielu nie lada wyzwanie, ale szczególnie trudne zadanie spoczywa na […]

 • Last minute czy first minute – co warto kupować?

  Facebookgoogle_plusmail

   

  Czy wszyscy wstali już po sylwestrowych imprezach? 🙂 Mamy nadzieję, że bawiliście się do białego rana i hucznie przywitaliście nowy, 2016 rok.

  Raz jeszcze życzymy Wam, aby kolejnych 12 miesięcy przyniosło Wam wiele radości i spełnienia. Trzymamy też mocno kciuki za Wasze noworoczne postanowienia !

   

  O czym dziś?

  Spróbujemy zastanowić się wspólnie z Wami: urlop zaplanowany z kilkumiesięcznym […]

Tak jak lubisz!

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Skontaktuj się z nami