Dominika

Specjalista ds. turystyki

Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej. W branży turystycznej od 2003.
Pierwsze szlify zawodowe zdobywała w USA jako kasjer lotniczy, by wrócić do Polski i kontynuować pracę, która jest również jej pasją. Kocha podróże, odkrywanie nowych miejsc ale przede wszystkim pracę z ludźmi.

Prywatnie, dumna mama córki oraz właścicielka najbardziej rozpieszczonego bullteriera na świecie. Hobbystycznie zajmuje się fotografią oraz propagowaniem aktywnego trybu życia.

Najnowsze wpisy tego autora

 • WYSPY JOŃSKIE

  Facebookgoogle_plusmail

  Jeśli jeszcze nie macie pomysłu na urlop, zapraszam dzisiaj na krótką wycieczkę po Wyspach Jońskich. Jest to archipelag na Morzu Jońskim rozciągnięty wzdłuż zachodniego wybrzeża Grecji i częściowo Albanii. Archipelag kusi turkusem morza, pięknymi kameralnymi plażami i spokojem.

  W skład archipelagu wchodzą bardziej znane Korfu, Zakynthos oraz mniej znane Kefalonia, Itaka, Lefkada, Kitira i Paksos. Archipelag […]

 • Sporady Północne

  Facebookgoogle_plusmail

  Jednym z licznych archipelagów w Grecji są położone ma Morzu Egejskim Sporady. Dzielą się one na Sporady Południowe, które w większości wchodzą w skład Dodekanezu, którego najbardziej znaną wyspą Rodos oraz mniej znane i jeszcze nie zurbanizowane – Sporady Północne.

  W skład Północnych Sporad wchodzi kilkaset malutkich wysepek. Tylko 9 z nich jest zamieszkanych. Cztery największe […]

Tak jak lubisz!

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Skontaktuj się z nami