Andrzej

Specjalista ds. turystyki

Jestem absolwentem krakowskiej akademii „im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego”. W branży turystycznej od 13 lat. Dla mnie podróżowanie to nie tylko dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu, ale przede wszystkim to moja pasja. Po tych kilku latach mogę pochwalić się nie tylko wiedzą teoretyczną zdobytą podczas studiów, ale przede wszystkim bogatym doświadczeniem. Co roku staram się wybierać wakacje w innym, nieodkrytym przeze mnie zakątku świata.

Interesuję się dobrą muzyką oraz lekkoatletyką i kolarstwem szosowym. Zanim zacząłem pracę w turystyce miałem okazję uczestniczyć w licznych zawodach od szczebla powiatowego przez wojewódzki do ogólnopolskiego włącznie, kolekcjonując przy tej okazji kilkadziesiąt nagród, pucharów i medali.

Najnowsze wpisy tego autora

 • Uwaga! Przewóz telefonu Samsung Galaxy NOTE 7 w samolocie!

  Facebookgoogle_plusmail

   

  Firma Samsung przyznała oficjalnie, że telefon Galaxy Note 7 ma problemy z nadmiernie rozgrzewającą się baterią, co w kilkudziesięciu przypadkach doprowadziło do eksplozji lub samozapłonu. W związku z zaistniała sytuacją niektóre linie lotnicze, które boją się o bezpieczeństwo pasażerów wprowadziły całkowity zakaz wnoszenia urządzeń Samsung Galaxy Note 7 na pokład samolotów.

  Całkowity zakaz przewozu w linii […]

 • Majorka – wspaniała wyspa na Morzu Śródziemnym

  Facebookgoogle_plusmail

   

  Wyspa sprzyja turystom z całego świata ze względu na swój klimat. Sezon turystyczny jest bardzo długi i trwa od kwietnia aż do listopada.

  Spragnieni zabawy z pewnością będą zachwyceni klubami i licznymi imprezami, ale to nie wszystko co oferuje nam Majorka. Fantastyczny klimat, zabytki oraz wyjątkowa przyroda sprawia, że z pewnością warto tam się wybrać na […]

Tak jak lubisz!

Jesteśmy tutaj dla Ciebie

Skontaktuj się z nami