Powrót TUI do Jagiellonii. Kolejny touroperator dołącza do naszej oferty

Facebookgoogle_plusmail

Z ogromną przyjemnością, pragniemy poinformować, że kolejnym touroperatorem, którego oferty będziemy mogli Państwu przedstawiać jest TUI Poland Sp. z o.o. W nieodległej przeszłości również mieliśmy przyjemność współpracy z tym organizatorem, tym bardziej więc może cieszyć fakt, że wszyscy najwięksi i najpewniejsi touroperatorzy w naszym kraju, znowu będą dostępni w Jagiellonii. Wystarczy wymienić choćby Itakę, Neckermanna, Grecosa, Rainbow Tours czy wspomniane TUI, posiadanie ofert tych touroperatorów tworzy ogromne możliwości wyszukania wymarzonej oferty wakacyjnej w odpowiedniej cenie.

Kilka tysięcy hoteli, kilkaset kurortów i regionów turystycznych, a także bogata oferta dopasowana również cenowo do szerokiej grupy wczasowiczów, to tym kusi TUI w ofercie Lato 2017. Grupa TUI to ponad 40 lat doświadczenia w organizacji wyjątkowych wakacji, w tym czasie touroperator zdobył zaufanie milionów klientów na całym świecie. Organizator ten jest liderem na europejskim rynku turystycznym, który posiada własne sieci hoteli, linie lotnicze oraz agencje turystyczne, wszystko to sprawia, że Klient jest właściwie dopieszczony przez organizatora w miejscu wypoczynku.

W swoich katalogach biuro posiada oferty wypoczynku w niemal wszystkich zakątkach świata, od najpopularniejszego kierunku jakim są kraje basenu Morza Śródziemnego, poprzez Zjednoczone Emiraty Arabskie, kończąc na pełnej egzotyce jak Kenia, Malezja, Jamajka czy Mauritius. Dodać należy do tego ofertę narciarską. Wyselekcjonowane hotele w popularnych miejscowościach będą doskonałą bazą wypadową do szusowania po kolejnych trasach zjazdowych w ski-regionach.

Na wielu rynkach turystycznych w Europie Grupa TUI zajmuje pozycję lidera, a to wszystko ze względu na prestiż, wysoką rozpoznawalność a także dzięki spółkom własnym oraz zależnym. W skład Grupy wchodzą m.in. linie lotnicze (TIUfly, Thomsonfly, Corsairfly czy TUI), wiodące marki touroperatorów (TUI, Thomson, Jetair, czy Nouvelles Frontieres), sieci renomowanych hoteli (Grupotel, Iberotel, Magic Life, RIU, Robinson Club, Atlatnica, Gran Resort Hotel, Paladien) czy też wiele agencji turystyki przyjazdowej. W niedalekiej przyszłości można się spodziewać, że wszystkie marki należące do Grupy TUI, będą występować pod jedną globalną nazwą TUI.

Podstawową ideą Grupy TUI jest sprawienie, aby klient miał świadomość obecności i opieki touroperatora na każdym etapie imprezy. Właściwie od momentu podpisania umowy na której widnieje logo z charakterystycznym uśmiechem organizatora, poprzez odprawę na lotnisku, przelot, aż do pobytu i opieki rezydenta na miejscu wypoczynku.

Wszystko to sprawia, że dodając TUI do naszego arsenału ofert największych i najpewniejszych touroperatorów mamy jeszcze większe możliwości znalezienia dla Państwa idealnego miejsca na letni, czy zimowy wypoczynek. Fakt pojawienia się TUI w tym momencie jest o tyle istotny, że od listopada do Nowego Roku, czasem do końca stycznia poszczególni organizatorzy zachęcają klientów do podejmowania decyzji w sprawie przyszłorocznych wakacji. Zasada jest genialnie prosta, im wcześniej zajmiemy się tym tematem, tym wyjazd będzie tańszy, a wybór atrakcyjnych miejsc większy.