MIESIĄC MAJ CZYLI NAJLEPSZE LASTY PRZED NAMI

Facebookgoogle_plusmail

 

Przez cały rok można szukać wyjątkowych promocji. Jednak w określonych terminach, można trafić na spektakularne obniżki zdecydowanie częściej i ten okres prawdziwych strzałów cenowych jest przed nami.

Szukacie okazji ? Prawdziwe LAST MINUTE już za kilka dni 🙂

Okres od maja (pomijamy weekend majowy) do mniej więcej połowy czerwca to czas kiedy na pewno będzie największa ilość lastów. Touroperatorzy mają już wykupione samoloty czarterowe, chętnych na wczasy nie ma jeszcze wielu, i również hotelarze są skłonni obniżyć ceny, aby więcej zarobić czyli przedłużyć sezon.

Zachęcam osoby, które mają zapas urlopu i nie mają żadnych planów na czekanie do ostatniej chwili. Oczywiście, jeżeli macie upatrzony konkretny hotel, termin wylotu i w żaden sposób nie możecie przesunąć urlopu a dodatkowo chcielibyście polecieć z grupą znajomych, która liczy np. 10 osób to zdecydowanie zarezerwujcie wyjazd w okresie zimowym (od października) korzystając z promocji first minute.

Jeżeli w tym okresie niestety nie możecie polecieć a jesteście bardziej dyspozycyjni końcem roku to drugim, doskonałym terminem na poszukiwanie prawdziwych okazji jest koniec listopada, początek grudnia lub wylot tuż po nowym roku.

Specjalista ds. turystyki