Bądź FIT na URLOPIE …

Facebookgoogle_plusmail

Moda na zdrowy tryb życia na dobre zawładnęła naszą rzeczywistością.

Media, portale społecznościowe, bilboardy – z każdej strony zapraszają na dietę, trening personalny, ćwiczenia grupowe lub różnego rodzaju zawody.

Maratony, pół maratony, Bieg Rzeźnika, Runmageddony wszelkiej maści – popularność ich jest tak duża, że wydawać by się mogło, że cała Polska biega, wszyscy trenują, ćwiczą i są na permanentnej diecie 😉

Dla osób, które w ciągu roku trenują regularnie, mniej lub bardziej intensywnie, czas urlopu absolutnie nie oznacza odpoczynku od treningów.

Dieta również jest ważna w tym czasie, żeby tydzień all inclusive nie zaprzepaścił osiągnięć godzin na siłowni i hektolitrów wylanego potu.

Organizatorzy turystyczni wyszli naprzeciw tym potrzebom.

Coraz większa świadomości zdrowego trybu życia wśród Polaków podnosi ich wymagania co do formy wypoczynku.

W zbliżającym się sezonie wakacyjnym mamy kilka opcji do wyboru jeśli chodzi o urlop w stylu FIT.

GRECOS podszedł do tematu globalnie i profesjonalnie podpisując umowę z Ewą Chodakowską i jej teamem tworząc produkt pakietowy GRECOS ACTIVE.

Pakiet Grecos Active pozwala wzbogacić wakacyjny relaks o aktywność sportową i troskę o formę. To idealny prezent dla każdego. Można połączyć rodzinne wakacje i zbalansowaną aktywność fizyczną. Dorośli trenują, a dzieci bawią się w Klubie Delfinki. Pakiety dostępne są w 35 hotelach wyselekcjonowanych z oferty organizatora.

W trakcie 7-dniowego pobytu można skorzystać z 5 treningów. Odbywają się one na terenie hotelu i prowadzone są według autorskiej metody Ewy Chodakowskiej przez wyszkolonych przez nią trenerów.

W hotelu na posiadaczy pakietu czeka broszura z poradami, jak efektywnie korzystać z all inclusive, jak zadbać o formę i zdrowie na wakacjach i po nich. Całość przygotowana we współpracy z dietetykami i trenerami Ewy Chodakowskiej.

Każdy posiadacz pakietu otrzymuje funkcjonalny gadżet, który przyda się na treningach i po powrocie do domu z wakacji.

Cena pakietu przy tygodniowym pobycie to koszt miedzy 165 a 199pln/os.

Kolejnym organizatorem który pomyślał o tym żeby nie wrócić z dodatkowym bagażem kilogramów po wakacjach all inclusive jest Wezyr Holidays.

Wezyr proponuje FIT WAKACJE w jednym z swoich flagowych hoteli. Urlop w 5* luksusowym hotelu Xanadu Resort na Riwierze Tureckiej można połączyć ze zdrowym trybem życia.

Pod okiem dietetyka i trenera personalnego Michała Wrzoska w trakcie urlopu można rozpocząć trening połączony z indywidualnie opracowaną dietą lub kontynuować to co już się zaczęło przed urlopem.

Plan aktywności:

W ciągu 7 dni pobytu w hotelu Xanadu Resort możesz z skorzystać z:

  • 5 treningów, każdy po 45 min
  • warsztatów na temat zdrowego żywienia
    i zdrowego trybu życia
  • konsultacji dietetycznych i pomocy w doborze posiłków

Po dokonaniu rezerwacji przedstawiciel biura Wezyr kontaktuje się z uczestnikiem w celu opracowania diety indywidualnej.

Sam trening zostanie dostosowany do poziomu uczestników FIT Wakacji i będzie oparty na ćwiczeniach Fat Burning, Cardio oraz Stretchingu.
Dodatkowo będzie można wziąć udział w krótkich treningach biegowych. Wszystkie treningi będą odbywać się na terenie hotelu Xanadu Resort.

Koszt pakietu FIT WAKACJE to 190pln/os

 

A po treningu możemy cieszyć się błogim lenistwem, słońcem, plażą, animacjami i all inclusive. 🙂

W końcu urlop jest po to by wypocząć i zrelaksować – tak jak lubimy najbardziej!

 

 

Specjalista ds. turystyki