Bądź fit na urlopie

Facebookgoogle_plusmail

Moda na zdrowy tryb życia na dobre zawładnęła naszą rzeczywistością. Media, portale społecznościowe, bilboardy – z każdej strony zapraszają na dietę, trening personalny, ćwiczenia grupowe lub różnego rodzaju zawody. Maratony, pół maratony, Bieg Rzeźnika, Runmageddony wszelkiej maści – popularność ich jest tak duża, że wydawać by się mogło że cała Polska biega, wszyscy trenują, ćwiczą i są na permanentnej diecie J

Dla osób, które w ciągu roku trenują regularnie, mniej lub bardziej intensywnie, czas urlopu absolutnie nie oznacza odpoczynku od treningów. Dieta również jest ważna w tym czasie, żeby tydzień all inclusive nie zaprzepaścił osiągnięć godzin na siłowni i hektolitrów wylanego potu.

Organizatorzy turystyczni wyszli naprzeciw tym potrzebom. Coraz większa świadomości zdrowego trybu życia wśród Polaków podnosi ich wymagania co do formy wypoczynku.

W zbliżającym się sezonie wakacyjnym mamy kilka opcji do wyboru jeśli chodzi o urlop w stylu FIT.

GRECOS podszedł do tematu globalnie i profesjonalnie, podpisując umowę z Ewą Chodakowską i jej teamem tworząc produkt pakietowy GRECOS ACTIVE już drugi rok z rzędu.

Pakiet Grecos Active pozwala wzbogacić wakacyjny relaks o aktywność sportową i troskę o formę. To idealny prezent dla każdego. Można połączyć rodzinne wakacje i zbalansowaną aktywność fizyczną. Dorośli trenują, a dzieci bawią się w Klubie Delfinki. Pakiety dostępne są w 35 hotelach wyselekcjonowanych z oferty organizatora.

W trakcie 7-dniowego pobytu można skorzystać z 5 treningów. Odbywają się one na terenie hotelu i prowadzone są według autorskiej metody Ewy Chodakowskiej przez wyszkolonych przez nią trenerów.

W hotelu na posiadaczy pakietu czeka broszura z poradami, jak efektywnie korzystać z all inclusive, jak zadbać o formę i zdrowie na wakacjach i po nich. Całość przygotowana we współpracy z dietetykami i trenerami Ewy Chodakowskiej.

Każdy posiadacz pakietu otrzymuje funkcjonalny gadżet, który przyda się na treningach i po powrocie do domu z wakacji.

Cena pakietu przy tygodniowym pobycie to koszt miedzy 165 a 199pln/os.

 

A po treningu możemy cieszyć się błogim lenistwem, słońcem, plażą, animacjami i all inclusive.

W końcu urlop jest po to by wypocząć i zrelaksować – tak jak lubimy najbardziej!

Specjalista ds. turystyki